Champ Show Results 2017-12-28T13:35:46+00:00
2017 SSADL 2 DAY CHAMPIONSHIPS SHOW RESULTS  
SATURDAY - RIDDEN
CLASS 1RESTRICTED PRE-SENIOR 15-18 YRS
1STCHARLOTTE HOBDAYKING ARTHUR
2NDSAMANTHA BROOKERFRANKS SHILOH
3RDMOLLY LANGLEYZAC
4THCHERYL HILLMANLLANARTH GRENADE
5THGAVINA SEMONELLABURNSIDE LARA
6THCHARLOTTE STANLEYLECARROW PAT
CLASS 2RESTRICTED SENIOR 19-23 YRS
1STHEATHER WARDENDIGBY
2NDJACKIE BANKSBIZZIE B
3RDREBECCA HELEN ANDERSTOORBOY LUCKEY
4THMILLIE BOWLESCOTTRELL RIVERDANCE
5THSARAH JANE INCREYPORTAPHILIP STATION
6THCHELSEA KHANWHALTON CADET
CHAMPIONSHIP A
CHAMPIONCHARLOTTE HOBDAYKING ARTHUR
RESERVEJACKIE BANKSBIZZIE B
CLASS 3COLOURED NON-NATIVE
1STREBECCA SLINNEUROCENTRES CLEO
2NDEMMA COATESTWO TONE
3RDKELSEY BISHOPSHEMIKA SNIP
CLASS 4COLOURED NATIVE
1STLACEY SMITHDOMINO FLASHY LAD
2NDGAVINA SEMONELLABURNSIDE LARA
CHAMPIONSHIP B
CHAMPIONLACEY SMITHDOMINO FLASHY LAD
RESERVEREBECCA SLINEUROCENTRES CLIO
1STCHLOE LITTLECROFT LIMTED EDITION
2NDSARAH BARRETTKESRAH ROYAL HARVEY
3RDJOLENE DUTTONKELLY'S BLUE BY TWO
CLASS 6ANY BREED - PART-BRED
1STLYNDEN BARROWNORTHLANDS MAIN STREET
2NDRACHEL BULLOCKSTANLEY GRANGE OVERTURE
3RDEMMA COATESTWO-TONE
4THJACKIE BANKSBIZZIE B
CHAMPIONSHIP C
CHAMPIONCHLOE LITTLECROFT LIMITED EDITION
RESERVELYNDEN BARROWNORTHLANDS MAIN STREET
CLASS 7HACKS/RIDING HORSE
1STSARAH GIBBONSMAFEKING
2NDSAMANTHA TIDYJUST TROUBLE
3RDHELENE WESTWOODSEABOURNE MOUNTAIN DANCER
4THRACHEL BULLOCKSTANLEY GRANGE OVERTURE
5THJOLENE DUTTONKELLY'S BLUE BY TWO
CLASS 8INTERMEDIATE SRT/SHP
1STSAPPHIRE SLOANLOOKING GLASS HARBOUR LIGHTS
2ND
3RDSAMANTHA TIDYJUST TROUBLE
4THJORDAN HUITTGARDENGOCH RODDY
CHAMPIONSHIP D
CHAMPIONSARAH GIBBONSMAFEKING
RESERVESAPPHIRE SLOANLOOKING GLASS HARBOUR LIGHTS
CLASS 9HUNTERS - ALL WEIGHTS
1STAMANDA BUBER-GAMMONSOUTHBURN RAGTIME
2NDVICTORIA CAMPBELLMOSS TOWN MARZ
3RDJONO FRYERDUCAL ROYAL EMBLEM
4THHEATHER WARDENDIGBY
5THNICKY GRAY WILLIAMSFINLEY'S FLIGHT
6THEMMA WILSONOLIVER
CLASS 10SHOW COBS - ALL WEIGHTS
1STKERRILEE WILSONSILVER MADDIGEN
2NDCHARLOTTE STANLEYLECARROW PAT
3RDIMOGEN SMITHBISHOP
4THKATE HAWKINSSUZIE SIOUX
CHAMPIONSHIP E
CHAMPIONAMANDA BUBER-GAMMONSOUTHERN RAGTIME
RESERVEKERRILEE WILSONSILVER MADDIGEN
CLASS 11M&M WELSH BREEDS
1STTAMIA JOYNERDANAWAY VALENTINE
2NDSOPHIE ALLENTRENEWYNDD VIKING WARRIOR
3RDEMMA-JANE SMITHPOPSTER MASTERCLASS
4THSALLIE SNOWWINMARK JADE
5TH
6THAMBER JACKSON-FENNELLMAYSMOOR AMBASSADOR
CLASS 12M&M NON-WELSH BREEDS
1STCHRISTINA BROOKSGUARDS JESTER
2NDR J RAWLINSONCLARMOUNT BENGEMAN
3RDGEORGIA LLOYD-ROBERTSWARICKERAS DAZZLER II
CHAMPIONSHIP F
CHAMPIONT JOYNERDANAWAY VALENTINE
RESERVECHRISTINA BROOKSGUARDS JESTER
CLASS 13BEST TURNED OUT RIDER-PONY/HORSE
1STKELSEY BISHOPSHEMILKA SNIP
2NDSAPPHIRE SLOANLOOKING GLASS HARBOUR LIGHTS
3RDRACHEL BULLOCSTANLEY GRANGE OVERTURE
4THTAMIA JOYNERDANAWAY VALENTINE
CLASS 14RESTRSICTED SENIOR PLUS 24 YRS & OVER
1STKATIE HUGHESMARBLE ARCH
2NDEMMA BARROWWALTHAM SCORPIO
3RDSUZIE BEESONAMBER ISLAND
4TH
5THJORDAN HUITTGARDENGOCH RODDY
6THEMMA COATESCHARLIE BROWN
CLASS 15NON-SHOWING PONIES
1STALICIA HOULIHANTINA
CLASS 16NON-SHOWING HORSES
1STSUZIE BEESONAMBER ISLAND
2NDKATIE HUGHESMARBLE ARCH
3RDAMY KNIGHTHOUSTEN
4THKAREN PRINCESTEFANO
5THABBIE FULLERURSULA
CHAMPIONSHIP G
CHAMPIONSAPPHIRE SLOANLOOKING GLASS HARBOUR LIGHTS
RESERVEALICIA HOULIHANTINA
CLASS 17MIXED HEIGHT SHOW HUNTER PONY
1STREBECCA HELEN ANDERSTORBOY LUCKEY
2NDSAPPHIRE SLOANLOOKING GLASS HARBOUR LIGHT
CLASS 18LEAD REIN S/SHP/MM
1STGAVINA SEMONELLABURNSIDE LARA
2NDLAYLA DARLEYMONARCHILL CERCEAN
CHAMPIONSHIP H
CHAMPIONGAVINA SEMONELLABURNSIDE LARA
RESERVER ANDERS
CLASS 20SPOTTED/PALAMINO/DUN/CREMELLO
1STELLY ROSE HILLLISKERN DUN BOBBY
2NDLUCY MOORRICEBRAVEHEART
CLASS 21FOREIGN BREEDS
1STHEIDI BULLARLEKIN TS
2NDALICIA HOULIHANTINA
3RDABBIE FULLERURSULA
4THKAREN PRICESTEFANO
CLASS 22TRADITIONAL GYPSY COB
1STCHARLOTTE HOBDAYKING ARTHUR
2NDSAMANTHA BROOKERFRANKS SHILOH
CHAMPIONSHIP I
CHAMPIONCHARLOTTE HOBDAYKING ARTHUR
RESERVEELLY ROSE HILLLLISKERN DUN BOBBY
CLASS 23ASTRIDE COSTUME CONCOURSE D'ELEGANCE
1STLEYLA DARLEYMONARCH HILL
2NDCHLOE LITTLECROFT LIMITED EDITION
3RDR J RAWLINSONCLARMOUNT BENGEMAN
4THSAMANTHA BROOKERFRANKS SHILOH
5THKERRILEE WILSONSILVER MADDIGEN
6THHELENE WESTWOODSEABOURNE MOUNTAIN DANCER
CLASS 24RIDDEN SIDE-SADDLE
1STJACKIE BANKSBIZZIE B
2NDKERRILEE WILSONSILVER MADDIGEN
3RDSARAH GIBBONSMAFEKING
4THJANE HARPERCRIMEWAVE 2
CLASS 25SIDE-SADDLE COSTUME CONCOURSE D'ELEGANCE
1STJACKIE BANKSBIZZIE B
2NDR J RAWLINSONCLARMOUNT BENGEMAN
3RDJANE HARPERCRIMEWAVE 2
CLASS 26NOVICE WORKING HUNTER
1STHANNAH POWISBAILEYS IRISH DREAM
2NDVICTORIA CAMPBELLMOZZ TOWN MARZ
3RDNICKY GRAY WILLIAMSFINLEYS FLIGHT
4THMARIE EGGLESHAWRIMBERLEY
CLASS 27OPEN WORKING HUNTER
1STNICKY GRAY WILLIAMSFINLEYS FLIGHT
2NDVICTORIA CAMPBELLMOZZ TOWN MARZ
CHAMPIONSHIP J
CHAMPION - HANNAH POWISBAILEYS IRISH DREAM
RESERVENICKY GRAY WILLIAMSFINLAYS FLIGHT
CLASS 28NOVICE WORKING HUNTER PONY
1STLAURA SPRAYMIRROR IMAGE III
2NDGEORGIA LEWIS ROBERTSWAVERHEAD DAZZLER II
3RDEMMA-JANE SMITHMERRIE MAYDANCE
CLASS 29MIXED HEIGHT OPEN WORKING HUNTER PONY
1STEMMA JANE SMITHMERRIE MAY DANE
2NDSOPHIE ALLENTRENEWYNND VIKING WARRIOR
3RDCHLOE LITTLECROFT LIMITED EDITION
4THEMMA BARROWWALTHAM SCORPIO
CHAMPIONSHIP K
CHAMPION - EMMA JANE SMITHMERRIE MAY DANCE
RESERVESOPHIE ALLENTRENEWYNND VIKING WARRIOR
CLASS 31SHOW JUMPER
1STEMMA-JANE SMITHPOPSTER MASTERCLASS
2NDHANNAH POWISBAILEY'S IRISH DREAM
3RDEMMA COATESTWO TONE
4THKAREN PRINCESTEFANO
CLASS 32WORKING HUNTER
1STVICTORIA CAMPBELLMOZZ TOWN MARZ
2NDEMMA-JANE SMITHPOPSTERS MASTERCLASS
3RDGEORGIA ROBERTSWARRAS DAZZLER II
4THSARAH BRADSHAWARABIAN KNIGHTS
5THCHRISTINA BROOKSGUARDS JESTER
6THCHERYL HILLMANHANARTH GRENADIER
CLASS 33DRESSAGE
1STHEIDI BULLARLEKIN TW
2NDEMMA-JANE SMITHMERRIE MAYDANCE
3RDEMMA COATESTWO TONE
4THLYNDEN BARROWNORTHLANDS MAIN STREET
5THALICIA HOULIHANTINA
6THSARAH BRADSHAWARABIAN KNIGHT
CLASS 34THOROUGHBRED/RACEHORSE/EVENTER
1STKATIE HUGHESMARBLE ARCH
AD EVANS OLYMPIA OPEN RIDDEN CHAMPIONSHIP
CHAMPIONCHARLOTTE HOBDAYKING ARTHUR
RESERVER J RAWLINSONCLARMOUNT BENYEMAN
1ST RESERVEGAVINA SEMONELLABURNSIDE LARA
2ND RESERVEEMMA-JANE SMITHMERRIE MAYDANCE
3RD RESERVECHARLOTTE STANLEYLECARROW PAT
4TH RESERVECHRISTINA BROOKSGUARDS JESTER
AD EVANS OLYMPIA RESTRICTED RIDDEN CHAMPIONSHIP
CHAMPIONGAVINA SEMONELLABURNSIDE LARA
RESERVEREBECCA ANDERSTORBOY LUCKEY
1ST RESERVECHARLOTTE STANLEYLECARROW PAT
2ND RESERVEJACKIE BANKSBIZZIE B
3RD RESERVELUCY MORRICLEBRAVEHEART
4TH RESERVE
TEAM WOOD SHOW HORSES SUPREME RIDDEN COLOURED CHAMPIONSHIP
CHAMPIONGAVINA SEMONELLABURNSIDE LARA
RESERVELAURA SPRAYMIRROR IMAGE III
BAKER-BEALL SUPREME WORKING HUNTER CHAMPIONSHIP
CHAMPIONHANNAH POWISBAILEY'S IRISH DREAM
RESERVEEMMA-JANE SMITHMERRIE MAYDANCE
1ST RESERVESOPHIE ALLENTRENEWYNND VIKING WARRIOR
ROWEN BARBARY HORSE FEEDS SHOW DAY SUPREME RIDDEN CHAMPIONSHIP
CHAMPIONHEIDI BULLHARLEKIN TS
RESERVEGAVINA SEMONELLABURNSIDE LARA
SUNDAY - IN-HAND & NATIONAL DRESSAGE FINALS
CLASS 35RESTRICTED PRE-SENIOR (15-18 YRS)
1STEMMA COATESSAPLINGS ECLIPSE
2NDJO MARTINMASTERGAMBLE
3RDSARAH BRADSHAWARABIAN NIGHT
4THSAMANTHA BROOKERFRANKS SHILOH
5THS. LONGPANTYMAL HENRIE
6THJADE JONESF.I TESSA
CLASS 36RESTRICTED SENIOR (19-23 YRS)
1STELIZABETH TAYLORTAYLOR MADE
2NDHELENE WESTWOODSEABOURNE MOUNTIN DANCER
3RDLOUISE MURPHYSPELLSBURY SUPERNOVA
4THLUCY ASHWORTHRANDALL IV
5THHELEN KITCHENTHE MIGHTY MIDGET
6THSARAH BARRATTKESRAH ROYAL HARVEY
CHAMPIONSHIP M
CHAMPIONEMMA COATESSAPLINGS ECLIPSE
RESERVEEMMA BARROWWALTHAM SCORPIO
CLASS 37COLOURED NON-NATIVE
1STLLESLEY BISHOPSHEMIKA SNIP
2NDEMMA COATESTWO TONE
CLASS 38
1STLACEY SMITHDOMINO FLASY LAD
2NDSALLY PARRYTASHUNKE
3RDHELEN KITCHENTHE MIGHTY FIDGET
CHAMPIONSHIP N
CHAMPIONLACEY SMITHDOMINO FLASHY LAD
RESERVEK BISHOPSHEMIKA SNIP
CLASS 39HACKS/RIDING HORSE
1STV HENDERSONCATHERSTONE SQUARE DANCE
2NDLOUISE MURPHYSPELLSBURY SUPERNOVA
3RDLYNDEN BARROWNORTHLANDS MAIN STREET
4THSAPPHIRE SLOANLOOKING GLASS HARBOUR LIGHTS
5THHELENE WESTWOODSAEBOURNE MOUNTIAN DANCER
6THKERRY SCHOFIELDMY BOOZE CRUISE
CLASS 40HUNTERS/SHOW COBS
1STVICTORIA CAMPBELLMOSS TOWN MARS
2NDABBIE FULLERURSULA
3RDSALLY PARRYTASHUNKE
CLASS 41THOROUGHBRED OR RACEHORSE
1STSAPPHIRE SLOANLOOKING GLASS HARBOUR LIGHTS
CHAMPIONSHIP O
CHAMPIONV HENDERSONCATHERSTONE SQUARE DANCE
RESERVESAPPHIRE SLOANLOOKING GLASS HARBOUR LIGHTS
CLASS 42OPEN IN-HAND (PONIES NOT EXCEEDING 148CMS
1STSARAH BRADSHAWARABIAN NIGHT
2NDDONNA TAYLORWYLIE
3RDTRACI PITTTOBY
4THHELEN KITCHENTHE MIGHTY MIDGET
5THSAMANTHA BRADSHAWFENWICK JAZZ DANCER
6TH
CLASS 43OPEN IN-HAND (HORSES EXCEEDING 148CMS)
1STSAPPHIRE SLOANLOOKING GLASS HARBOUR LIGHTS
2NDKERRY SCHOLFIELDMY BOOZE CRUISE
3RDHELEN LEATHERHODNI REX
4THV HENDERSONCATHERSTON SQUARE DANCE
5THEMMA COATESSAPLINGS ECLIPSE
6THABBIE FULLERTOM
CHAMPIONSHIP P
CHAMPIONSARAH BADSHAWARABIAN NIGHT
RESERVESAPPHIRE SLOANLOOKING GLASS HARBOUR LIGHTS
CLASS 44RESTRICTED SENIOR PLUS (24YRS & OVER)
1STEMMA BARROWWALTHAM SCORPIO
2NDTRAI PITTTOBY
3RDEMMA COATESCHARLIE BROWN
4THKIRSTY EVELEIGHTEDDY
5THKATE DOCKERMOSSVALE LAD
6THMELISSA STONEHEATH GINGER
CLASS 45SHETLAND/MINIATURE HORSE
1STKATE HAMPTONHOSE REYNARD
2NDGAVINA SEMONELLABURNSIDE LARA
3RDSAMANTHA KITCHENMILLSPRING ZEBEDEE
4THHELEN KITCHENTHE MIGHTY MIDGET
CLASS 46M&M - WELSH BREEDS
1STHELEN LEATHERHODNI REX
2NDEMMA BARROWWALTHAM SCORPIO
3RDSAM LONGPANTYMEL HENRI
4THMELISSA STONEHEATH GINGER
5THHARRIET ATKINSKYNETON BARNABY
6THJIM REVILLESGATEWAY RYAN
CLASS 47M&M NON-WELSH
1STR J RAWLINSONCLARMOUNT BENGEMIN
2NDSAMANTHA KITCHENMILLSPRINGZEBEDEE
3RDADELE BURLEYCHIP
CHAMPIONSHIP Q
CHAMPIONRJN RAWLINSONCLAREMONT BENGEMAN
RESERVEHELEN LEATHERHODNI REX
CLASS 48PURE/ANGLO/PART-BRED ARAB
1STCLAIRE HALLANDMISS DAISY
2NDRACHEL BULLOCKCLINWIL ROYAL SERENADE
3RDSARAH BARRETTKESRAH ROYSL HARVEY
4THLOUISE MURPHYSPELLSBURY SUPERNOVA
CLASS 49ANY BREED - PART-BRED (EXCL. ARABS)
1STV HENDERSONCATHERSTON SQUARE DANCE
2NDDONNA TAYLORWYLIE
3RDKERRY SCHOFIELDMY BOOZE CRUISE
CHAMPIONSHIP R
CHAMPIONV HENDERSONCATHERSTON SQUARE DANCE
RESERVECLAIRE HARLANDMISS DAISY
CLASS 50SPOTTED/PALAMINO/DUN/CREMELLO
1STPETER WILLIAMSLYKKESHOLMS GRANIT
2NDTRACI PITTTOBY
CLASS 51FOREIGH BREEDS
1STABBIE FULLERTOM
2NDLUCY ASHWORTHRANDALL IV
3RDPETER WILLIAMSLYKKESHOLMS GRAINT
4THALICIA HOULIHANDTINA
CLASS 52TRADITIONAL GYPSY COBS
1STSAMANTHA BROOKERFRANKS SHILOH
2NDTRACI PITTTOBY
CHAMPIONSHIP S
CHAMPIONSAMANTHA BROOKERFRANKS SHILOH
RESERVEABBIE FULLERTOM
CLASS 53COMPETITION PONY
1STSARAH BRADSHAWARABIAN KNIGHT
2NDSARAH BARRETTKESRAH ROYAL HARVEY
3RDDONNAH TAYLORWYLIE
4THRACHEL BULLOCKCLINWILL ROYAL SERENADE
5THHARRIET ATKINSKYNETON BARNABY
6THELIZABETH TAYLORTAILORMADE
CLASS 54COMPETITION HORSE
1STLUCY ASHWORTHRANDALL IV
2NDEMMA BARROWWALTHAN SCORPIO
3RDKATE HUGHESMARBLE ARCH
4THEMMA COATESTWO TONE
5THHELENE WESTWOODSEABOURNE MOUNTAIN DANCER
6THCLAIRE HARLANDMISS DAISY
CLASS 55NON-SHOWING PONY/HORSE
1STABBIE FULLERTOM
2NDALICIA HOULIHANTINA
3RDLUCY ASHWORTHRANDALL IV
4THSAMANTHA KITCHENMILLSPRING ZEBEDEE
5THELIZABETH TAYLORTAILORMADE
6THKIRSTY EVELEIGHTEDDY
CHAMPIONSHIP T
CHAMPIONLUCY ASHWORTHRANDALL IV
AD EVANS OLYMPIA OPEN IN-HAND CHAMPIONSHIP
CHAMPIONLUCY ASHWORTHRANDALL IV
RESERVEV HENDERSONCATHERSTON SQUARE DANCE
1ST RESERVEANDREW SMITHDOMINO FLASHY LAD
2ND RESERVEJ J RAWLINSONCLAIRMONT BENGAMIN
3RD RESERVECLAIRE HARLANDMISS DAISY
4TH RESERVEABBIE FULLERTOM
AD EVANS OLYMPIA RESTRICTED IN-HAND CHAMPIONSHIP
CHAMPIONEMMA COATESSAPLIG ECLIPSE
RESERVEHELENE WESTWOODSEABOURNE MOUNTAIN DANCE
1ST RESERVESALLY PARRYTASHUNKE
2ND RESERVESARAH BRADSHAWARABIAN KNIGHT
3RD RESERVEALICIA HOULIHANTINA
4TH RESERVEKERRY SCHOFIELDMY BOOZE CRUISE
TEAM WOOD SHOW HORSES SUPREME IN-HAND COLOURED CHAMPIONSHIP
CHAMPIONEMMA COATESTWO TONE
RESERVEKELSEY BISHOPSHEMIKA SNIP
SSADL SHOW DAY SUPREME IN-HAND CHAMPIONSHIP
CHAMPIONLAURA ASHWORTHRANDALL
RESERVEANDREW SMITHDOMINO FLASHY LAD
RESERVEABBIE FULLERTOM
2017 NATIONAL DRESSAGE CHAMPIONSHIPS - RESULTS
CLASS 56PRELIM 19 (2008) - 15-20YRS (A)
1STAMBER J-FENNELL (JNR)MAYSMORE AMBASSADOR 73.5%
2NDEMMA-JANE SMITHPOPSTER MASTERCLASS 71.4%
3RDMILLIE BOWLES (JNR)COTTRELL RIVERDANCE 70%
4THIMOGEN SMITHBISHOP 69.5%
5THLYNDEN BARROWNORTHLANDS MAIN STREET 68.1%
6THALICIA HOULIHAN (JNR)TINA 62.9%
CLASS 56PRELIM 19 (2008) - 21YRS & OVER (B)
1STVICTORIA CAMPBELLMOZZ TOWN MARZ 75.2%
2NDKATIE HUGHESMARBLE ARCH 73.9%
3RDJACKIE BANKSBIZZIE B 73.7%
4THRACHEL BULLOCKCLINWIL ROYAL SERENADE 72.9%
CLASS 57NOVICE 22(2007) - 15-20YRS (A)
1STEMMA-JANE SMITHPOPSTER MASTERCLASS 69.6%
2NDEMMA-JANE SMITHMERRY MAYDANCE 69.4%
3RDIMOGEN SMITHBISHOP 66.7%
4THLYNDEN BARROWNORTHLANDS MAIN STR. 65.6%
5THALICIA HOULIHAN (JNR)TINA 58.9%
6THMAUREEN SHORTTORNADO 58.4%
CLASS 57NOVICE 22(2007) - 21YRS & OVER (B)
1STJACKIE BANKSBIZZIE B 72.2%
2NDVICTORIA CAMPBELLMOZZ TOWN MARZ 70.3%
3RDKATIE HUGHESMARBLE ARCH 66%
4THJADE COLEMAN (JNR)NETHERFARM BRYNMORE 64.3%
5THLINDA POOLDEYTHEUR RHODRI 64.1%
6THJENNIFER MORRISENSTREETFIGHTER 50.3%
CLASS 58ELEMENTARY 40 (2010) - 15-20YRS (A)
1STLYNDEN BARROWNORTHLANDS MAIN STR. 65%
2NDEMMA-JANE SMITHMERRY MAYDANCE 62.7%
3RDMAUREEN SHORTTORNADO 59.3%
CLASS 58ELEMENTARY 40 (2010) - 21YRS & OVER (B)
1STLAURA HENTONTHE FIELDMASTER 68.7%
2NDJADE COLEMAN (JNR)NETHERFARM BRYNMORE 66.1%
CLASS 59MEDIUM 73 (2007) - 21YRS & OVER (B)
1STLAURA HENTONTHE FIELDMASTER 69.4%
HIGHEST PLACED JUNIOR
AMBER J-FENNELL (JNR)MAYSMORE AMBASSADOR
HIGHEST PLACED SENIOR
VICTORIA CAMPBELLMOZZ TOWN MARZ